TŘÍDĚNÍ ŠATNÍKU

online/offline

Je pro tebe, pokud:

‣ cítíš, že tvůj šatník už neodpovídá tomu, jaká bys chtěla být

‣ máš plnou skříň oblečení, které nevíš, jak kombinovat a nosit

‣ nechceš ráno ztrácet čas přemýšlením co si obléct a toužíš se zbavit pocitu "nemám co na sebe"

‣ chceš maximálně využít potenciál svého šatníku a podívat se na něj svěžím pohledem

Jak to probíhá?

Společně si ujasníme tvé potřeby a vizi, jak by ses chtěla cítit a vypadat a poté se podíváme do tvého šatníku.

Vytřídíme věci, které ti nedělají dobrou službu nebo jsi z nich už "vyrostla" (jak mentálně, tak fyzicky). Ponecháme v šatníku jen ty věci, které s tebou souzní a ve kterých se cítíš fantasticky.

Poradím ti, v jakých střizích a proč ti bude dobře. 
Ukážu ti, jak jednotlivé kousky kombinovat a tvořit nové outfity z toho, co už v šatníku máš.

Připravím také seznam kousků, které bys mohla do svého šatníku případně doplnit a díky tomu využívat jeho plný potenciál.

Co získáš:

‣ uvolníš se od přebytečného množství nepadnoucího oblečení

‣ odkryješ "poklady" svého šatníku, na které jsi zapomněla

‣ úklidem svého šatníku získáš lehkost nejen ve skříni, ale i v hlavě

‣ naučíš se tvořit nové kombinace a získáš nové outfity z oblečení, které už máš

‣ poznáš svou postavu, její přednosti a způsob, jak pracovat s jejími proporcemi

‣ poznáš zásady tvoření kapsulového šatníku

‣ získáš individuálně přizpůsobený nákupní seznam

Forma spolupráce
ONLINE / OFFLINE

Čas trvání
3-4 hodiny

Cena
4 800 Kč

Reference klientek

"Netočím 2-3 outfity dokola, ale využívám svůj potenciál šatníku, který jsem do té doby neviděla. Cítím se sebevědomě, více žensky, stylově a elegantně.

Moje setkání s Luci bylo nesmírně obohacující 🙌 Stál proti mně člověk, který vnímal mou osobnost a naslouchal mi, mým potřebám a touhám. Za ten čas, co jsme spolu strávily, jsem nesmírně vděčná a vím, že to nebylo naposledy 😊 S Lucky pomocí jsme nejen protřídily šatník, ale hlavně si ukázaly, s čím vším mohu jednotlivé kousky kombinovat, jak je mám na sobě stylizovat. Drobným stylingem opticky prodloužit mou malou postavu, jak vyzdvihnout mou ženskost a nebát se jít i do oversize kousků. Úplně mi to změnilo celkové vnímání módy. Víc o ni přemýšlím, více plánuji, co si vezmu na sebe a s čím zkombinuji. Už to není pro mě stres, ale zábava.. a když nemám tvůrčí náladu, mrknu do taháku, který mi Luci připravila z mých outfitů. Netočím 2-3 outfity dokola, ale využívám svůj potenciál šatníku, který jsem do té doby neviděla. Cítím se sebevědomě, více žensky, stylově a elegantně. A zároveň mám pocit, že jsem si udržela svůj minimalismus a jednoduchost, který mne provází celým mým životem 😊. A tuto krásnou proměnu nevnímám jen já, ale dostává se mi hezkých zpětných vazeb i od mého okolí. Luci má dar otevírat druhým srdce, navodit příjemnou a otevřenou atmosféru. Děkuji za vše, za profesionální přístup, za vnímavost.. empatii, zábavu a radost ❤️
Eva Jandíková

"Ještě teď smekám při vzpomínce, jak jsi mě zorganizovala a "odkoučovala" během našich 4h celým mým šatníkem včetně doplňků a bot."

Lucko moc ti děkuji za perfektní práci. Velmi oceňuji tvoji profesionalitu a lidskost. Systém a tvoje detailní příprava (dotazníky stylu) před návštěvou mě mile překvapil a již to mi velmi pomohlo utřídit si myšlenky a přání. Nemohla jsem se najít a nevěřila si v nové roli - pracující mámy v novém prostředí, žila jsem v sentimentu a závazku vůči většině mého šatníku. Ještě teď smekám při vzpomínce, jak jsi mě zorganizovala a "odkoučovala" během našich 4h celým mým šatníkem včetně doplňků a bot. To, že jsme byly na stejné vlně je extra benefit. Dodala jsi mi sebevědomí a ukázkou nových kombinaci mi ukázala, že většina šatníku není vůbec špatná a s prohozením topů, svetrů a doplňků může vše vypadat aktuálně a svěže. A to nemluvím o tom, kolik jsi mi ušetřila peněz.
Renata Falková

"Díky spolupráci se můj šatník hodně provětral, vše je přehledné, jen kouknu, vezmu věci a jdu."

Můj šatník byl z velké části neaktuální, zastaralý a přidával mi zbytečně kila i roky. Byl nacpaný věcmi a ani jsem vlastně nevěděla, co tam mám. Problém byl v kombinování věcí dohromady. Díky spolupráci s Lucií se šatník hodně provětral, vše je přehledné, jen kouknu, vezmu věci a jdu. Kapsulový šatník byl vždycky můj sen. Mám milion kombinací, co na sebe a přitom jsem vyhodila tři čtvrtě skříně a to je velmi osvobozující pocit. Lucie je člověk na svém místě, profesionální a zkušená Její přístup ke klientovi je naprosto komplexní, vnímá jeho nastavení, osobnost a styl. A umí velmi hezky popsat jeho přednosti a kouzelnými triky vše zvýraznit nebo upozadit.
Petra Bezděk

"Setkání u šatníku mi pomohlo potvrdit můj styl a vkus. Zvedlo mi sebevědomí a dodalo odvahu."

Naše setkání u šatníku mi určitě pomohlo potvrdit můj styl a vkus. Zvedlo mi sebevědomí a dodalo odvahu k experimentům. Už jsem si objednala pár nových kousků. Tvoje služby určitě můžu doporučit, spolupráce je skvělá.
Radana Vrbová

"Nejcennější pro mě bylo, když mi Lucie vysvětlila, jak oblečení kombinovat, jaké střihy si vybírat a jak dát dohromady look během půl minuty."

Už nějakou dobu jsem hledala stylistku, se kterou bych mohla od základu projít svůj šatník a upravit svůj styl oblékání tak, abych se cítila přirozeně a elegantně. Proto jsem byla štěstím bez sebe, když jsem našla Lucii. Po domluvě termínu na třídění šatníku mi poslala velmi podrobný dotazník, díky kterému jsem jsem si sama uvědomila spoustu věcí a samotné třídění pak bylo mnohem efektivnější. Strávily jsme spolu několik hodin, během kterých jsme důkladně prošly co nosím, co nenosím a jaké základní kousky mi chybí. Nejcennější pro mě ale bylo, když mi Lucie vysvětlila jak oblečení kombinovat, jaké střihy si vybírat a jak dát dohromady look během půl minuty. Rozhodně doporučuji všemi deseti.
Tereza Švandelíková

"Nejcennější pro mě bylo, když mi Lucie vysvětlila, jak oblečení kombinovat, jaké střihy si vybírat a jak dát dohromady look během půl minuty."

Už delší dobu jsem se trápila tím, že ráno nevím, co na sebe. Šatna plná věcí, opravdu plná, ale nedokázala jsem k sobě sestavit hezký outfit. Zároveň jsem ji stále naplňovala, ale přitom jsem postrádala tu radost z daného kousku uloveného oblečení, protože mi to nějak se staršími kousky za skříně nešlo dohromady. Oslovila jsem proto Lucii. Po půldenním třídění šatníku jsme tři čtvrtě šatníku daly do pytlů – pomohla mi ujasnit si, které věci jsou už neaktuální, které mi nesedí, ať už střihově, tak stylově. Bála jsem se, že budu mít pocit prázdnosti a že musím jít hned nakupovat, ale opak byl pravdou. Lucka mi z věcí, které mi zůstaly jako dobrý základ šatníku, sestavila opravdu hodně kombinací, které mi posléze poslala emailem jako shrnutí outfitů s přiloženými fotkami, abych si je připomněla, což mi velice pomáhá dodnes. Zároveň jsem od Lucie dostala seznam věcí, které mi doporučila do šatníku pořídit. Lucii bych chtěla moc poděkovat, protože mě hodně naučila, otevřela mi oči ohledně střihů, kombinování, doplňků a v tomto směru změnila život.
Hana Uhlíková