OUTFIT NA SPECIÁLNÍ PŘÍLEŽITOST

NEBO NA BRANDOVÉ FOCENÍ

Je pro tebe, pokud:

‣ čeká tě speciální příležitost a nevíš, co si obléct

‣ hledáš inspiraci na outfit na rodinné setkání (svatbu, křtiny, narozeniny ...)

‣ potřebuješ vymyslet outfity na pracovní konferenci, firemní školení nebo služební cestu v souladu s dress-codem

‣ potřebuješ outfity a styling na brandové focení, které bude odpovídat tvé osobnosti a značce 

Jak to probíhá?

Na úvodní konzultaci si společně ujasníme, na jakou příležitost se potřebuješ obléct. Zjistím, jaké jsou tvé oblíbené typy oblečení, barvy, materiály a značky. Co nejvíce detailů nám umožní sladit outfity nejen s příležitostí, ale také s tebou. Stanovíme si rozpočet a tvé potřeby.

Můžeme v rámci přípravy outfitů použít oblečení nebo doplňky, které už vlastníš nebo vytvořit kompletně nové outfity.

Sestavím pro tebe 3 návrhy komepletního outfitu (oblečení, doplňky, boty, šperky). 

V případě brandového focení nabízím možnost objednání, přípravy a doručení vybraných outfitů přímo na místo focení, kde ti  budu po celou dobu k dispozici (pomoc se stylingem oblečení během focení).

 

Co získáš :

‣ návrh 3 kompletních outfitů pro jednu příležitost (oblečení, doplňky, boty, šperky), které budou odrážet tvou osobnost a styl

‣ inspiraci make-upu a úpravy vlasů pro danou příležitost

‣ outfity, které budou v souladu s tvou značkou a vizuální identitou (brandové focení)

‣ ušetříš čas a nervy hledáním těch správných kousků v obchodech

Forma spolupráce
ONLINE/OFFLINE

Čas trvání
do 10 dní od zadání

Cena / příležitost
3 500 Kč 

Cena / focení 

individuálně dle potřeb

Reference klientek

"Lucie se přesně trefila do mého stylu a dokonale vybrala kousky, které mi seděly. Byla to obrovská úspora času a nejlépe investované peníze."

Lucii jsem oslovila, protože jsem potřebovala vymyslet outfit na svatbu mých přátel. Potřebovala jsem poradit s výběrem vhodného oblečení i barev a rovnou i nové oblečení a doplňky nakoupit. Lucie mi připravila návrh 3 propracovaných outfitů. Jakmile jsem je viděla, hned jsem věděla, který si obleču. Lucie se přesně trefila do mého stylu a dokonale vybrala kousky, které mi seděly. Díky návrhu kompletního outfitu jsem nemusela přemýšlet co s čím zkombinovat, dokonce mi také poradila, jaký make-up a účes k outfitu zvolit. Byla to obrovská úspora času a nejlépe investované peníze.
Veronika Soukeníková

"Chtěla jsem spolupracovat s někým, kdo navnímá moji značku a osobnost. Někoho, kdo se postará o všechny detaily a můžu se na něj spolehnout. A to se přesně stalo. Nejen, že byly outfity krásné, ale naprosto sedly mé značce i typologii. "

Lucku jsem si jako stylistku na brandové focení vybrala proto, že ji vnímám jako opravdového odborníka ve světě stylu. Sama je příkladem, že styl není jen o cenovce, ale o vkusu. Její přístup je nejen profesionální, ale lidský. Chtěla jsem spolupracovat s někým, kdo navnímá moji značku a osobnost. Někoho, kdo se postará o všechny detaily a můžu se na něj spolehnout. A to se přesně stalo. Nejen, že byly outfity krásné, ale naprosto sedly mé značce i typologii. Lucka se celou dobu snažila, abych se cítila skvěle a ladila detaily svým odborným okem. Lucku doporučuji všem náročným ženám, které chtějí přenechat důvěru někomu, kdo má styl v malíku. Luci, moc ti děkuji a věřím, že toto nebyla moje poslední zkušenost s tvými službami.
Tereza Kassasovázakladatelka Prodejní akademie, expert na prodejní strategie

"Nemusela jsem trávit hodiny u počítače nebo v obchodech.

Z návrhu outfitů jsem si vybrala na první dobrou."

Lucie mi moc pomohla s přípravou outfitu na svatbu, kam jsem byla pozvána jako host. Dress code byl omezem barvami a částečně i stylem, takže jsem moc ráda, že jsem nemusela trávit hodiny u počítače procházením různých eshopů, nebo hodiny chozením po obchodech. Během 3 dnů jsem dostala do emailu krásně zpracovaný book s návrhy outfitů, z nichž jsem si hned na první dobrou vybrala. Oceňuji, že Lucka dodržela stanovený bugdet a také, že do výběru zakomponovala i tvorbu české návrhářky, kterou jsem se rozhodla využít. Moc děkuju za ušetřený čas a dokonalý styling.
Alexandra Hůlková