STYLOVÉ NÁKUPY

online/offline

Jsou pro tebe, pokud:

‣ nevíš si rady s výběrem oblečení, které ti bude střihově i barevně sedět a odpovídat tvému stylu

‣ chodíš z obchodu do obchodu naštvaná, že ti nesedí nebo nemůžeš najít přesně to, co hledáš

‣ kupuješ pořád dokola to samé a když se konečně odvážeš a pořídíš si něco nezvyklého, stejně se ti oblečení válí ve skříni, protože ho nemáš s čím kombinovat

‣ chceš posunout svůj styl v oblékání, ale v obchodech se ztrácíš a nákupy tě stresují

‣ toužíš mít šatník, který tě vyjadřuje a jednotlivé kousky pasují k sobě i k tobě

Jak to probíhá?

Společně si pomocí dotazníků ujasníme tvůj styl, vizi a tvé potřeby.  

V závislosti na formě spolupráce se buď potkáme na nákupech v Praze (forma offline) nebo ti v rámci spolupráce online připravím Style&Shopping Guide  - pdf návrh konkrétních kousků oblečení, které odpovídají tvému stylu, osobnosti, potřebám a postavě. 

Na nákupech offline společně pořídíme potřebné oblečení, které si v rámci konzultace ujasníme a poradím ti, jak toto oblečení kombinovat a nosit.

V případě nákupů online obdržíš Style&Shopping Guide a v něm mnou předvybraný návrh kousků oblečení i s odkazy na ně. Jakmile oblečení objednáš a dorazí ti domů, potkáme se online (zoom/skype) a společně jednotlivé kousky vyzkoušíme, abys měla jistotu, že ti sedí a víš, jak je kombinovat a nosit.

Co získáš :

‣ poznáš ideální střihy oblečení pro svou postavu

‣ naučíš se pracovat s proporcemi své postavy a zdůraznit její přednosti 

‣ vytvoříš základ svého individuálního šatníku

‣ naučíš se kombinovat oblečení a budeš mít hotové outfity, nad kterými nemusíš přemýšlet

‣ dáš svému šatníku kvalitu ať už jde o design nebo materiály

‣ doplníš svůj šatník aktuálními a moderními kousky, které v něm vydrží několik sezón

‣ ušetříš čas a nervy na nákupech

Forma spolupráce
ONLINE / OFFLINE

Čas trvání
online 2 h / offline 4 h

Cena
4 800 Kč

Reference klientek

"Byla to moje nejlepší investice roku, od setkání s Lucií se vám usnadní život s každodenním "nemám co na sebe"

Lucii jsem si jako stylistku pro třídění šatníku a společný nákup zvolila po důkladném vybírání. Zaujala mě, jak působí velmi stylově, nadčasově, ale zároveň jsou její outfity nositelné na běžné nošení. Dala mému šatníku krásně formu, sepsala, které kousky mému šatníku chyběly a to byl největší life changer - díky těmto pár kouskům mohu najednou nosit a kombinovat mnohem více věcí z mé skříně, které jsem jinak neuměla doladit! Následné nákupy byly super, krásně mě vedla, na co se dívat, abych nezkoušela věci stylem "pokus,omyl" a ukázala mi tipy na kousky a obchody, kde bych si do budoucna mohla doplnit další oblečení, které jsem nechtěla pořizovat hned. Lucie je úžasná stylistka, která neřeší oblečení povrchně, ale propojí vaši jedinečnost a vaše potřeby společně se šatníkem. Má styl a zároveň dokáže poradit i v dostupných obchodech. Byla to moje nejlepší investice tohoto roku! od setkání s Lucií se vám usnadní život s každodenním "nemám co na sebe".
Markéta Kozak

"S Luckou to bylo jako na nákupech s kamarádkou.
Už nechci nakupovat jinak!"

Lucii mi doporučila kamarádka a už vím proč 🙂 Absolvovaly jsme spolu třídění šatníku i nákupy a z obojího jsem nadšená! Měla jsem přeplněné skříně a nikdy nic na sebe, nekvalitní materiály a většina věcí byla hodně stará. Vyřadily jsme neaktuální oblečení, často i ve špatném stavu, až jsem byla překvapená, co vše jsem ve skříni měla! Na nákupech jsme doplnily nadčasové kousky, vše kvalitní a padnoucího střihu. Byla jsem potěšena, že oblečení nebylo předražené (čekala jsem, že utratím mnohem více) a hlavně jak je kvalita vidět na prvni pohled. S Luckou to bylo navíc jako na nákupech s kamarádkou, je úžasná a já ji mohu jen a jen doporučit! Už nechci nakupovat jinak.
Petra Štěpánková

"Jestli nesnášíte nakupování, tak Lucie je rozhodně ta pravá volba. Budete se cítit jak na kávě s kámoškou a ještě se za 4 hodiny naučíte vše o různých materiálech, střizích, barvách a dalších věcech."

Jestli nesnášíte nakupování jako já a s módou zatím nejste kamarádi, tak Lucie je rozhodně ta pravá volba. Je neuvěřitelně vlídná, empatická a budete se cítit jak na kávě s nejlepší kámoškou a k tomu navíc, ale to nevím, jak Lucie dělá, vás ještě dokáže za ty 4 hodiny naučit vše o různých materiálech, střizích, barvách a dalších věcech. Pak přijdete domů, možná tomu ještě ani nebudete věřit, ale tak se vám to dostane pod kůži, že už žádný další nákup nebude ten samý, už budete sledovat složení materiálů, všímat si různých detailů, o kterých jste ani nevěděli, že existují a je velmi pravděpodobné, že vás to nakonec začne i bavit 🙂 Ráda bych ještě jednou touto cestou Lucii poděkovala za čas a lásku, se kterou svou práci dělá.
Gabriela Hoffmanová

"Původně jsem myslel, že je to za trest, opak byl pravdou.
Za pár hodin bylo hotovo, na několik let mám klid a to za to rozhodně stálo."

Nákupy s Lucií mi dala přítelkyně. Asi jako většina chlapů nákupy nesnáším, takže jsem původně myslel, že je to za trest. Opak byl pravdou. Řekl jsem svou představu (pohodlné oblečeni do kanceláře i na volný čas), Lucie mi oblečení i boty vybrala, nosila do kabinky, za pár hodin bylo hotovo a já odcházel s věcmi, které mi seděly, vše mohu kombinovat, takže už nebudu přemýšlet, zda se to hodí. Na pár let mám klid a to za to rozhodně stálo.
Lukáš Osoha